MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 6354093
nr 635 4093
Fåtöljer
Ett par, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 april 2010
kl 18:23:40
400 kr
250 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr